-14%

RYDER Електричен тротинет KDS-DC01

– Батерија 12V 10AH
– Максимална тежина 50 KG
– Се полни 4 до 6 часа

6,990.00 ден 5,990.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Батерија 12V 10AH
  • Максимална тежина 50 KG
  • Се полни 4 до 6 часа
  • Со едно полнење може да се помине 5-10 KM
  • Не се препорачува возење на влажна површина
  • Боја: розева и црна

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.