-13%

RYDER Велосипед LADY 28

 • Велосипед 28 “
 • Боја: бела,црвена
 • 6 брзина
 • V-BRAVE кочнициДостапност:

Нема на залиха

14,990.00 ден 12,990.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Велосипед 28“
 • Боја: бела,црвена
 • 6 брзина (менувач SHIMANO)
 • дупли алуминиумски бандаши
 • V-BRAVE кочници
 • два браници (калници)
 • багашник
 • корпа

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.