-13%

RGLUX Вградна рерна RG700 BLACK

– Ширина 60 см
– Контролна табла
– Стаклена врата
– 3 функции за готвење


14,260.00 ден 12,399.00 ден

Спореди

Опис

 • Електрична рерна со повеќе функции
 • Ширина 60 см
 • Контролна табла
 • Стаклена врата
 • 3 функции за готвење
 • 2 стандардни копчиња
 • Подесување на температура
 • Вентилатор
 • Осветлена внатрешност
 • Капацитет: 65L
 • Енергетска класа: A

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.