-13%

RGLUX Вградна плотна RG300

– Контрола на допир
– 10 степени на моќност
– Child Lock
– Тајмер


6,550.00 ден 5,699.00 ден

Спореди

Опис

  • Стаклокерамичка плотна
  • Контрола на допир
  • 10 степени на моќност
  • Child Lock
  • Тајмер
  • Pause & Play
  • Вкупна моќност: 3KW
  • Димензија 30cm
  • 1m кабел за напојување
  • Црна боја

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.