-13%

RGLUX Мини шпорет RG4004

– Рерна: 40l
– Рингли: 2
– Дупло стакло
– 3 функции рерна


6,550.00 ден 5,699.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Мини шпорет
 • Рерна: 40l
 • Рингли: 2
 • Дупло стакло
 • 3 функции рерна
 • 3 функции на рингли
 • Моќност на рингли: 145-1000w / 180-1500w
 • Греачи: 2
 • Термостат: max: 300
 • 1 четвртаста тепсија
 • 1 округла тепсија
 • 1 решетка
 • Димензии (S x D x V): 52x48x36
 • Димензии рерна (S x D x V): 39x38x20
 • Боја бела и црна

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.