-13%

RGLUX Електричен шпорет C6340G SILVER

– 4 Решоа на струја
– Релна на Струја
– 3 Функции за релната
– 6 команди


12,640.00 ден 10,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Електричен Шпорет
  • 4 Решоа на струја
  • Релна на Струја
  • 3 Функции за релната
  • 6 команди
  • 1 Тепсиа
  • 1 Решетка
  • Голема Релна 63л
  • Боја – Силвер

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.