-13%

Ратан маси за во двор

– Достапни во бела, кафена и капучино боја
– Материјал: пластика
– Достапни во две димензии: 90х90 см и 80х140 см


2,099.00 ден3,399.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Достапни во бела, кафена и капучино боја
  • Материјал: пластика
  • Достапни во две димензии: 90х90 см и 80х140 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.