-20%

PRITY СЕТ Котел на дрва LB

 • Сила на каминот: 40 kW
 • Погоден за простории: 222 m²
 • Тежина на камин : 170кг
 • работи на цврсто гориво

62,100.00 ден 49,900.00 ден

Спореди

Опис

Котел за парно:

 • Моќ: 40 kW
 • Погоден за простории до 222 m²
 • Големина ( a x b x h /cm) : 57 x 107 x 125 /cm
 • Тежина : 278 кг
 • Литража на котел : 84
 • Предвиден е да работи на цврсто гориво
 • Автоматската контрола на воздухот ја регулира температурата на топла вода од 50°C-90°C
 • Довод на ладна вода се става на врвот , а излезот на топла вода – на грбот
 • Максимална димензија на цепено дрво 94 см
 • Енергетска класа А

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.