-10%

Prity Котел на дрва за парно LB50 NEW LINE

– Моќ: 50 kW
– Големина ( a x b x h /cm) : 57 x 107 x 138 /cm
– Тежина : 317 кг
– Максималната должина на дрво 94 cm


Достапност:

Нема на залиха

94,400.00 ден 84,950.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Моќ: 50 kW
  • Големина ( a x b x h /cm) : 57 x 107 x 138 /cm
  • Тежина : 317 кг
  • Максималната должина на дрво 94 cm
  • Волумен на резервоарот за вода: 84 литри
  • Фиоката за пепел е ставена под комората за горење
  • Дијаметар на  ќунк ∅ 150 mm
  • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.