-12%

Камин PRITY MINI

Камин PRITY MINI

 • Моќ: 6 kW
 • Погоден за простории до 33 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 39 x 47 x 62 /cm
 • Тежина : 48 кг19,270.00 ден 16,960.00 ден

Спореди

Опис

 • Камин PRITY MINI
 • Моќ: 6 kW
 • Погоден за простории до 33 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 39 x 47 x 62 /cm
 • Тежина : 48 кг
 • Гориво : дрво, јаглен
 • Боја: црна
 • Дрвени рачки на вратите
 • Опремени со ногарки
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.