-10%

Камин PRITY FGW 20-603

Камин PRITY FGW 20-603

 • Моќ: 26 kW
 • Погоден за :145 m2
 • Големина: 65 x 55 x 115 cm
 • Литража на котел : 37 l101,600.00 ден 91,440.00 ден

Спореди

Опис

 • Камин
 • Моќ: 26 kW
 • Погоден за простории до 145 m2
 • Литража на котел : 37 l
 • Големина ( a x b x h /cm) : 65 x 55 x 115 /cm
 • Тежина : 247 кг
 • Боја: црна
 • Гориво : дрво, јаглен.
 • Дрвени рачки на вратите
 • Опремен со фурна
 • Обложен со гранитен камен странично
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.