-17%

Новогодишна светлечка топка сребрена глитер

– Сребрена боја со светки
– Дијаметар 20 см
– Тајмер
– Работа на батерии


720.00 ден 600.00 ден

Спореди

Опис

  • Новогодишна топка со лед светло
  • Сребрена боја со светки
  • Дијаметар 20 см
  • Тајмер
  • Работа на батерии

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.