-13%

Новогодишна елка ПВЦ Сибирски спурс бор

– Новогодишна смрека изработена од пластика, зелена, без украс
– Висина 185 и 215 см
– Лесна инсталација и расклопување
– Квалитетна изработка


12,590.00 ден20,690.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Новогодишна смрека изработена од пластика, зелена, без украс
  • Висина 185 и 215 см
  • Лесна инсталација и расклопување
  • Квалитетна изработка

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.