-13%

Новогодишна елка 180 см Империал снежна ледена

– Елка покриена со снег Империјален бор висок 180 cm изработена од пластика
– Лесна инсталација и расклопување
– Можност за повеќекратна употреба


7,690.00 ден 6,690.00 ден

Спореди

Опис

  • Елка покриена со снег Империјален бор висок 180 cm изработена од пластика
  • Лесна инсталација и расклопување
  • Можност за повеќекратна употреба
  • Зачинете го вашиот дом со пластична елка покриена со снег висока 180 cm
  • Елката лесно може да се постави и расклопи
  • Украсете ja со избрани новогодишни украси и внесете ја магијата на празничната сезона во вашиот дом.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.