-13%

Новогодишнa дрвена санка со лед сијалички

– Новогодишна дрвена санка украс
– Доаѓа со лед сијалички
– Димензии ДхШхВ 73х27,5х17 см


1,840.00 ден 1,600.00 ден

Спореди

Опис

  • Новогодишна дрвена санка украс
  • Доаѓа со лед сијалички
  • Димензии ДхШхВ 73х27,5х17 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.