-17%

Новогодишен венец сребрена боја

– Новогодишен венец
– Сребрена боја
– Дијаметар 26 см


720.00 ден 600.00 ден

Спореди

Опис

  • Новогодишен венец
  • Сребрена боја
  • Дијаметар 26 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.