-13%

Новогодишен украс Дедо Мраз на скала

– Новогодишен украс Дедо Мраз на скала
– Пластика и ткаенина
– Висина 65 см


2,640.00 ден 2,290.00 ден

Спореди

Опис

  • Новогодишен украс Дедо Мраз на скала
  • Пластика и ткаенина
  • Висина 65 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.