-14%

Новогодишен сет лампиони златни 100/1

– ПВЦ новогодишни лампиони
– Боја златна
– Различни големини на лампионите
– 100 парчиња


1,330.00 ден 1,150.00 ден

Спореди

Опис

  • ПВЦ новогодишни лампиони
  • Боја златна
  • Различни големини на лампионите
  • 100 парчиња

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.