-15%

Новогодишен сет лампиони 30/1 црвени 30 мм

– Новогодишен сет лампиони 30/1 црвени 30 мм спакувани во пвц кутија
– Прав избор за новогодишна декорација на вашата елка


Достапност:

Нема на залиха

350.00 ден 299.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Новогодишен сет лампиони 30/1 црвени 30 мм спакувани во пвц кутија
  • Прав избор за новогодишна декорација на вашата елка

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.