-13%

Новогодишен гном со светлечки фенер / црвена капа

Новогодишен украс со лед осветлување со димензија 84 цм


3,210.00 ден 2,790.00 ден

Спореди

Опис

  • Новогодишен украс со лед осветлување со димензија 84 цм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.