-13%

Nokia Мобилен телефон 3310 DS Grey

– Големина на екран 2.4“
– Мрежа 2G
– Dual SIM
– Камера 2 MP

3,450.00 ден 2,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Големина на екран 2.4“
 • Мрежа 2G
 • Dual SIM
 • Камера 2 MP
 • SD слот до 32 GB
 • Bluetooth
 • Без Wi-Fi
 • Micro SIM
 • Интерна меморија 16 MB
 • Radio
 • MP player
 • Батерија (mAh) 1200
 • Димензии (ШxВxД mm) 115.6 x 51 x 12.8 mm, 92g
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.