-20%

Nokia Мобилен телефон 105 DS Black 2019

– Димензии: 119 x 49.2 x 14.4mm
– Тежина: 73.02 g
– RAM 4 MB
– Дисплеј 1.77”


1,990.00 ден 1,590.00 ден

Спореди

Опис

  • Мобилен телефон
  • Димензија:1.77
  • RAM:4MB
  • ROM:4MB
  • FM radio
  • Flashlight
  • Li-Ion 800 mAh батерија

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.