-24%

NAVY STAR Забавни возила притисни и вози

-Возилата имаат 20 различни мелодии
-Големина: 17 cm.


490.00 ден 370.00 ден

Спореди

Опис

  • Притисни и возилото вози, свира музика и свети.
  • Можеш да избереш помеѓу противпожарното возило, локомотивата и автомобилот.
  • Возилата имаат 20 различни мелодии

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.