-24%

NAVY STAR Забавен музички автомобил

370.00 ден 280.00 ден

Спореди

Опис

  • Шарена количка со својот пријател кученцето, мечето или патката.
  • Со притискање на било кое копче количката ќе почне да свири музика и ќе светне ламбичката.
  • Има 58 мелодии, работи на три батериj (G13 LR44), приложени во пакетот.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.