-25%

NAVY STAR Забавен апарат за сликање

720.00 ден 540.00 ден

Спореди

Опис

  • Фотоапаратот има 12 сафари фотографии со различни животни и 10 весели мелодии.
  • Стисни го копчето за фотографирање и фати го своето омилено животно во објективот.
  • Преку леќата на задната страна од фотоапаратот погледни ги фотографиите.
  • Работи на две батерии („AA“R6), кои што се вклучени.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.