-25%

NAVY STAR Воз со животни

-Возот има светлосни и музички ефекти, а живнотните се забавуваат и движат наоколу.
-Препорачана возраст: 12+ месеци
-Светлосни, звучни и музички ефекти
-Работи на батерии


1,070.00 ден 800.00 ден

Спореди

Опис

  • Животинскиот воз кој позитивно ќе влијае кај вашето дете во развивање на моторните вештини и когнитивниот развој.
  • Во возот има три преслатки животни како кутре, маче и патка.
  • Возот има светлосни и музички ефекти, а живнотните се забавуваат и движат наоколу.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.