-25%

NAVY STAR Трактор со животни

– Препорачана возраст: 12+ месеци
– Димензии: 37х16х13,2 см
– Производот работи со 2АА батерии


1,550.00 ден 1,160.00 ден

Спореди

Опис

  • Фармерски трактор кој содржи 40 звуци.
  • Притиснете го фармерот и ќе го слушенте неговиот глас низ песна, притиснете на тракторот и ќе го слушнете неговиот звук, притиснете на животните и ќе ги слушнете нивните звуци.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.