-27%

NAVY STAR Специјализирани возила

-Секој автомобил има 15 мелодии и 3 автомобилски звуци.
-Димензии: 16 x 8 x 12 cm.520.00 ден 380.00 ден

Спореди

Опис

  • Со светлосни и звучни ефекти.
  • Можеш да бираш меѓу четирите различни интервенциски возила: итна помош, противпожарно возило или ѓубретар.
  • Секој автомобил има 15 мелодии и 3 автомобилски звуци.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.