-92%

NAVY STAR Сет музичка фарма

14,230.00 ден 1,070.00 ден

Спореди

Опис

  1. Да ги запознаеме животните на интересен начин на нашата музичка фарма!
  2. Сетот е составен од 9 делови и содржи домашни животни, фармер со трактор и приколка, куќарка…

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.