-25%

NAVY STAR Противпожарно возило

1,100.00 ден 830.00 ден

Спореди

Опис

  • Противпожарно возило со сирена и светлосни ефекти,
  • Скалите може да се подесуваат и има можност да се откачи приколката.
  • Големина 36 cm.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.