-25%

NAVY STAR Противпожарен сет

Карактеристики:
-Препорачана возраст: 12+ месеци
-Звучни и светлосни ефекти
-Димензии: 45х9х27 см


1,550.00 ден 1,160.00 ден

Спореди

Опис

  • Противпожарната станица му дава на детето на прва рака запознавање со противпожарната служба, овозможувајќи му игра со улоги.
  • Играчката му обозможува сензорно искуство и развивање на моторни вештини.
  • Сетот е опремен со противпожарен камион, две фигури и противпожарни додатоци.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.