-24%

NAVY STAR Полициско и противпожано возило

-возраст: 1+
-Лесни ефекти
-Звучни ефекти
-Музички ефекти
-Вклучува батерии


675.00 ден 510.00 ден

Спореди

Опис

  • Интересна единица која му овозможува на детето играње на улоги.
  • Со оваа играчката детето ги развива моторните вештини и координацијата на очите.
  • Автомобилот со фигура на пожарникар или полицаец има 40 различни мелодии и светло за подобрување на играта.
  • Бројката може да се отстрани од автомобилот.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.