-25%

NAVY STAR Музички полжав со топчиња

1,360.00 ден 1,020.00 ден

Спореди

Опис

  • Четиринаесет мелодии, звучни и светлосни ефекти.
  • Играчка која ќе го пополни времето со забава на вашето малечко.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.