-25%

NAVY STAR Музички автомобил со фигури

-Автомобилот има 4 различни автомобилски звуци, 16 различни мелодии и светлосни ефекти.
-За развој на видот и слухот и координацијата око-рака.
-Големина: 33 x 16 x 20 cm.


1,199.00 ден 899.00 ден

Спореди

Опис

  • Атрактивен, анимиран автомобил со 4 животни: маченце, кутре, пиленце и жабичка.
  • Детето ги учи боите, форми и препознавање на звуци.
  • Автомобилот има 4 различни автомобилски звуци, 16 различни мелодии и светлосни ефекти.
  • За развој на видот и слухот и координацијата око-рака.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.