-25%

NAVY STAR Музичка куќа

-Пуштете го пијаното и можете да составите и своја сопствена мелодија.
-Препорачана возраст: 12+ месеци
-Работи на 2АА батерии
-Димензии: 28х25 см

1,430.00 ден 1,070.00 ден

Спореди

Опис

  • Интересен начин вашето малечко да ги научи животните и гласовите кои тие ги испуштаат.
  • Играчката содржи 16 мелодии и 9 гласови на животни меѓу кои маче, куче, патка, прасе, овца, кокошка, коњ….
  • Пуштете го пијаното и можете да составите и своја сопствена мелодија.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.