-24%

NAVY STAR Камиони притисни и вози

-Притисни го автомобилчето за да тргне, засвети и свира музика.
-Има 15 мелодии и 3 автомобилски звуци.
-Работи со батерии (3X“G13“LR44), кои што се приложени..


500.00 ден 380.00 ден

Спореди

Опис

  • Притисни го автомобилчето за да тргне, засвети и свира музика
  • Има 15 мелодии и 3 автомобилски звуци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.