-35%

NAVY STAR Камион за транспорт на автомобили

– Има светлосни ефекти и реални звуци од камион.
– На приколката има 4 автомобили
– Димензија: 37 cm.


1,520.00 ден 990.00 ден

Спореди

Опис

  • Камионот има 15 мелодии.
  • Има светлосни ефекти и реални звуци од камион.
  • На приколката има 4 автомобили7
  • Димензија: 37 cm.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.