-25%

NAVY STAR Камион за превоз на автомобили

Карактеристики:
-Препорачана возраст: 12+ месеци
-Звучни и светлосни ефекти
-Димензии: 45х9х27 см


840.00 ден 629.00 ден

Спореди

Опис

  • Со светлосни и звучни ефекти.
  • Камионот има подвижна плочка за товарење каде што можете да го товарите приложениот автомобил и да го однесете до саканата локација.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.