-25%

NAVY STAR Камион со приколка и автомобили

1,190.00 ден 890.00 ден

Спореди

Опис

  • Музички камион кој што за време на возењето емитува различни звуци и мелодии.
  • Пренесува до 3 автомобили, кои што се вклучени во пакетот.
  • Работи на 2 Х АА батерии, кои што се приложени.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.