-13%

MUHLER Проточна чешма FWH-3053FW

– Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 °C
– Дигитален ЛЕД дисплеј со температура на загреаната вода
– Флексибилна ( ребреста ) славина – нагибна во сите правци


3,440.00 ден 2,990.00 ден

Спореди

Опис

Ѕидна проточна чешма со флексибилна славина и лед дисплеј

  • Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 °C
  • Дигитален ЛЕД дисплеј со температура на загреаната вода
  • Флексибилна ( ребреста ) славина – нагибна во сите правци
  • Систем на вградена заштита и безбедност
  • Можност за чистење од бигор на на ситото и греачот
  • Заштедува струја/време/пари/вода/простор
  • Високомонтажна за ѕид

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.