-13%

MTD Ножица за жива ограда HT 61 e

– Моќност: 600W
– Широчина на сечење: 61 цм
– Антиблок систем


3,790.00 ден 3,290.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност: 600W
  • Широчина на сечење: 61 цм
  • Антиблок систем
  • Teжина: 3,9кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.