-13%

MTD Моторна косилка ADVANCE 53 SPKV HW

– Мотор:KAWASAKI FJ 180 V F44
– Моќност: 3 KW/2900 vrt na min
– Широчина на сечење: 53цм


38,990.00 ден 33,900.00 ден

Спореди

Опис

  • Мотор:KAWASAKI FJ 180 V F44
  • Моќност: 3 KW/2900 vrt na min
  • Широчина на сечење: 53цм
  • Волумен на корпа: 70Л
  • Teжина: 40кг
  • Самоодна – ДА

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.