-13%

MTD Моторна косилка 51 BC

– Моќност: 1,7 kw
– Мотор:ThorX 35 1,7/2800
– Широчина на сечење: 51цм


14,100.00 ден 12,250.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност: 1,7 kw
  • Мотор:ThorX 35 1,7/2800
  • Широчина на сечење: 51цм
  • Височина на сечење: 35-55мм
  • Подесување на височина: 3 позиции
  • Teжина: 26кг
  • Самоодна – НЕ

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.