-13%

MTD Моторна косилка 46 SPBS

– Моќност: 2.0 KW
– Мотор: B&S 450 E
– Широчина на сечење: 46 sм


23,990.00 ден 20,850.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност: 2.0 KW
  • Мотор: B&S 450 E
  • Широчина на сечење: 46 sм
  • Височина на сечење: 28-92мм
  • Teжина: 32 кг
  • Самоодна – ДА

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.