-13%

MTD Моторен тример BC 52

– Дворачен тример
– Моќност: 1,45 kw/ 2.1HP
– 51,7 ccm


10,100.00 ден 8,750.00 ден

Спореди

Опис

  • Дворачен тример
  • Моќност: 1,45 kw/ 2.1HP
  • 51,7 ccm
  • Прибор: појас, глава со конец, глава со нож
  • Тежина: 7,5 kg
  • Двотактен мотор

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.