-13%

MTD Косилка за трева SMART 38 E

 • Распон на шишање : 38 cm
 • Тежина: 14 kg
 • 4 тркала
 • Моќност: 1400 W6,780.00 ден 5,890.00 ден

Спореди

Опис

 • Распон на шишање : 38 cm
 • Тежина: 14 kg
 • 4 тркала
 • Моќност: 1400 W
 • Капацитет на корпа: 40 l.
 • Три нивоа на косење
 • За тревна површина до 350 m2

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.