-13%

MTD Електрична пила ECS 2000/40

– Моќност: 2000 Kw
– Должина на сечило: 40 сm
– Тежина: 4 kg


6,800.00 ден 5,890.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност: 2000Kw
  • Должина на сечило: 40 sm
  • Тежина: 4 kg
  • Димензии: 51х20х29 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.