-13%

MTD Електрична пила ECS 1800/35

– Моќност: 1800 Kw
– Должина на сечило: 35 сm
– Тежина: 4 kg


6,300.00 ден 5,490.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност: 1800 Kw
  • Должина на сечило: 35 сm
  • Тежина: 4 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.