-13%

MTD Дробилник на гранки SL 2800

– Моќност: 2800 вати
– Дебелина на гранки – B73 45mm
– Прилагодливи ножеви


15,530.00 ден 13,500.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност: 2800 вати
  • Дебелина на гранки – B73 45mm
  • Прилагодливи ножеви
  • Teжина: 26кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.