-13%

MS ENERGY Електричен велосипед City Man c101

– Мотор: Ananda M81 250W 80Nm
– Екран: Ananda LCD D10
– Батерија: 36V 15Ah LG Lithium battery
– Полнач: AC 100V – 230V smart charger


174,799.00 ден 151,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на велосипед: City eBike
 • Мотор: Ananda M81 250W 80Nm
 • Екран: Ananda LCD D10
 • Батерија: 36V 15Ah LG Lithium battery
 • Полнач: AC 100V – 230V smart charger
 • Опсег: 120 – 130km
 • Рам: 21” L, Al 6061, smooth welding
 • Виљушка: Suntour NEX, 60mm travel
 • Заден менувач: Shimano Altus RD-M310 8 speed
 • Рачки на менувачот: Shimano Altus SL-M310 8 speed
 • Касета: Sunrace CSM55-8AV 11-34T
 • Ланец: KMC X8 EPT
 • Погон: Prowheel, 34T
 • Кочници: Tektro HD -T275, aluminium
 • Предни кочници: Tektro HD -T275, 180mm
 • Задни кочници: Tektro HD -T275, 160mm
 • Надворешни гуми: CST C1698 27.5” x 1.75”
 • Тркала: Double wall alum. alloy, 36H
 • Предница: Moudus MD-JA159F, 36H
 • Задница: Modus MD-JA259R, 36H
 • Spokes: Stainless steel
 • Волан: Width: 680mm Aluminium
 • Грипови: Velo rubber 130mm
 • Цевка на воланот: ZOOM, Aluminium alloy
 • Лежиште на виљушката: 28.6*44-55*30, H=24.1 mm
 • Седиште: SR -Rio Unisex
 • Цевка на седиште: 30.4*350mm, Aluminium alloy
 • Педали: Wellgo, plastic+rubber
 • Максимално оптеретување: 120 kg
 • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.